+48 503 076 757 biuro@m-events.pl

Kim jesteśmy

Agencja M-Events jest kontynuacją mojej wieloletniej działalności w branży spotkań. W latach 2010-2015 współtworzyłam Agencję Radar Events realizując i koordynując zarówno kameralne spotkania dla klientów VIP, imprezy integracyjne, spotkania sprzedażowe, akcje informacyjne i promocyjne jak również duże międzynarodowe konferencje i kongresy.

W latach 2003-2010 jako menedżer projektu w firmie Meetings Management zrealizowałam wiele międzynarodowych konferencji, szkoleń, study tours i eventów. Organizowałam kilka edycji targów usług dla biznesu, europejskiej akademii organizatorów konferencji i kongresów, międzynarodowej konferencji sprzedaży usług turystycznych przez interent e-travel forum. Współtworzyłam także  7 wydań kompendium wiedzy planistów konferencji – katalog obiektów i usług konferencyjnych MeetingsPoland.pl.

W roku 2012 czytelnicy miesięcznika MICE Poland nominowali mnie do branżowej nagrody Osobowość Roku.

Zespół M-Events to dynamiczny zespół młodych ludzi, którzy w relacji z klientem stawiają na partnerstwo i skuteczność działania. Dla nas każde wydarzenie jest wyjątkowe, przygotowywane indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klienta. Działamy profesjonalnie oraz z pełnym entuzjazmem i pasją, dzięki czemu nasi klienci chętnie wracają do współpracy z nami.

Zapraszam do sprawdzenia naszych możliwości…

Milena Rutkowska